Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Jestem jej pierwszym

Dodał/a: Jado 2013-12-06 11:37:35 czytano 10996 razy
Tego lata, jak co roku zostałem zaproszony na wakacje do rodziny na wieś. Specjalnie nie cieszyłem się z tego wyjazdu, ponieważ tam nigdy się wiele nie działo. Mieszkając w Olsztynie potrzebowałem jednak troszkę odpoczynku. Miałem pojechać sam 12 lipca. Tego dnia był okropny upał, a ja się męczyłem w autobusie. Po dojechaniu na miejsce w domu nikogo nie zastałem. Poszedłem więc nad jezioro. Droga tam wiodła przez las. Idąc usłyszałem nagle czyjeś kroki. Schowałem się w (...)

Pójść na całość

Dodał/a: Martyna 2013-12-06 11:35:44 czytano 7623 razy
Jarka znałam już od paru miesięcy, gdy rodzice oznajmili mi, ze jadą na kilka dni urlopu do swojego znajomego. Do tej pory nie mieliśmy okazji pójść na całość. Pozostawały nam tylko ukradkowe pieszczoty i gorące pocałunki. Niestety, już mi to nie wystarczało i postanowiłam wykorzystać nadarzająca się okazje. Zaprosiłam Jarka na kolacje, nie ukrywając, ze chętnie zjem z nim także śniadanie. Postarałam się o romantyczny nastrój, a sobie zafundowałam długą kąpiel. (...)

Nasz pierwszy raz

Dodał/a: alli 2013-11-27 12:01:56 czytano 11933 razy
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Od kilku tygodni jestem w USA na wakacjach u mojej koleżanki, i jak na razie świetnie się bawię. Mam wam wiele przygód do opowiedzenia. Na razie udało mi się znaleźć chwilkę czasu na kolejny wpis do mojego pamiętnika. Otóż dziś mam wam zamiar opisać mój pierwszy raz. Ale najpierw trochę o mojej koleżance, potem przejdziemy do konkretów. Otóż Katie, u której teraz przebywam, poznałam w Krakowie około 2 lat temu. Przebywałam wtedy na  (...)

I nareszcie zadziałałeś

Dodał/a: amigoss 2013-11-27 12:00:27 czytano 8837 razy
Rozłożył jej uda. Stający fiut rwał się do cipki. Arek popatrzył na śliniącego się przyjaciela. Popatrzył Madzi w oczy. Ona się uśmiechnęła i delikatnie skinęła głową. Zaczął w nią powoli wchodzić. Najpierw żołędziem masował jej srom. Poczuł, że jest ciasna. Pchnął trochę mocniej, pisnęła. Cofnął się i zauważył troszkę czerwieni na fiucie. Uśmiechnął się - była szczęśliwa, że to on jest jej pierwszym. Zabrał się ostrzej do dzieła. Wsunął w nią swoje 18cm, aż jęknęła. Zaczął ją posuwać po bożemu (...)

Urodziny

Dodał/a: smile88 2013-11-21 17:37:58 czytano 9728 razy
Oprócz normalnych zajęć szkolnych, utrzymywania porządku, mieliśmy wyznaczone dyżury do pomocy w kuchni. Bardzo lubiłem te zajęcia i często na ochotnika zgłaszałem się do tych prac. Szefową kuchni była pani Wiktoria, duża, korpulentna kobieta w wieku 40-45 lat i to właśnie ona była obiektem mojego zainteresowania. Pracując w kuchni w letnie, gorące dni ubrana była tylko w krótki obcisły fartuszek i schylona nad stolnicą dyndała uwięzionymi w białym staniku dzwonami swych  (...)

Prawdziwa kobieta

Dodał/a: smile 2013-11-21 17:36:24 czytano 7708 razy
Gdy magiczna wskazówka na moim zegarze przesunęła się na zachód, zadzwonił domofon. To był on. Pomyślałam, że chyba rzeczywiście wydarzy się coś niezwykłego, gdyż on jest typem, który się wiecznie spóźnia, a tym razem był punktualny. Gdy wyszłam przed blok, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Pod moim domem stała bryczka, a w niej mój "książę". Wysiadł i pomógł mi wsiąść do niej. Przejażdżka była super. Siedząc przytulona do niego, zwiedziłam całe miasto. Wszyscy się za nami  (...)