Nieznajomi

Zbiór opowiadań w kategorii "Nieznajomi"

Spontaniczny seks czy gwałt? cz.2

Dodał/a: Iza 2018-09-19 10:22:56 czytano 1197 razy
Obudził mnie szum wody z łazienki, Krzysiek brał prysznic i klął, że nie może znaleźć maszynki do golenia... Czułam się okropnie, bolało mnie wszystko, było mi wstyd przed samą sobą, bo jakby nie było, wczoraj zdradziłam męża... Zaraz, zaraz to, że podglądałam zboczoną parkę to jeszcze nie zdrada... Przecież zostałam wczoraj zgwałcona! Zrobili mi to bez mojej zgody, wzięli siłą, wyruchali jak  (...)

Spontaniczny seks czy gwałt?

Dodał/a: Iza 2018-09-18 12:48:36 czytano 2718 razy
Tak się podjarałam, że zrzuciłam bikini i naga rozkraczyłam się na ławeczce i zaczęłam pieścić palcami swoja cipkę, po paru minutach już głośno jęczałam i obficie moczyłam się gęstym przezroczystym śluzem, zawsze tak mam jak jestem bardzo podniecona, nogi mi drżały, spuszczałam się na posadzkę... ta babka nagle to zobaczyła, skoczyła do mnie, złapała mnie za włosy i pociągnęła do tej kabiny, silna była ruda suka cycata koło 50tki.... teraz ja klęczę na kolanach przed tym facetem, ona trzymała mnie  (...)

Anka Zgwałcona W Wąskiej Uliczce - Wersja Poprawiona

Dodał/a: Mateusz 2018-09-11 09:40:43 czytano 7162 razy
Cześć, nazywam się Anka. Pewnej sobotniej, jesiennej nocy, wracałam jak co tydzień z dyskoteki. Byłam dość mocno wstawiona, zdecydowanie przesadziłam z ilością wypitych drinków. Zazwyczaj piję alkohol rozsądnie, tylko tyle żeby się dobrze bawić i być wciąż w pełni świadomą. Ale że tydzień w pracy był ciężki i pokłóciłam się mocno ze swoim chłopakiem, tym razem postanowiłam się porządnie nawalić. Z dyskoteki do domu miałam około 1,5 km drogi przez miasto, około 500 m od domu (...)

Anka Zgwałcona W Wąskiej Uliczce

Dodał/a: Mateusz 2018-09-10 16:56:46 czytano 2054 razy
Cześć, nazywam się Anka. Pewnej jesiennej nocy, wracałam bardzo późno z imprezy. Byłam dość mocno wstawiona, zdecydowanie przesadziłam z ilością wypitych drinków. Normalnie potrafię się odpowiednim momencie powstrzymać i pić alkohol rozsądnie, ale że tydzień w pracy był ciężki i pokłóciłam się ze swoim chłopakiem, miałam ochotę się porządnie nawalić. Z dyskoteki do domu miałam około 1,5 km drogi przez miasto, około 500 m od domu, musiałam przejść przez wąską uliczkę (...)

Szantaż czy jednak sama tego chciałam. Część I

Dodał/a: Taniel 2018-08-22 15:55:07 czytano 4551 razy
Zacznę od tego kim jestem. Rodzicie dali mi na imię Ania, po mamie dostałam dostałam duży biust 80E. Sporo biegam dzięki czemu nogi mam smukłe, uda sprężyste, tyłek lekko odstaje ale do Brazylijek mi daleko. Mam zielone oczy i falowanie blond włosy opadające za łopatki. Bardzo wcześnie zaczęłam poznawać strony +18 wiec mój gust erotyczny kształtuje się już sporo. Przechodziłam różne fascynacje ale to jak każdy, kto szuka co go najmocniej podnieca. Lubię kokietować, nęcić i czuć na  (...)

Letniej przygody epilog

Dodał/a: Felix 2018-08-10 14:02:58 czytano 4157 razy
Robiła to raz szybciej, raz wolniej, kontrolując jego i swoje podniecenie. Nacisk męskości wywoływał dreszcze i wręcz bolesną gęsią skórkę na całym ciele rozchodzącą się od pleców i ramion w kierunku krocza. Miejsce ich połączenia wydawało lepkie, słodkie dźwięki, od których kręciło się jej w głowie. Naprzemiennie poruszała samymi biodrami lub unosiła się i opadała na kolanach, tak żeby wrażenia były różne i nieoczekiwane. Sięgnęła dłonią do tyłu i przejechała paznokciami po jego brzuchu (...)

Miłość

Dodał/a: Natilaki 2018-06-25 07:19:56 czytano 2448 razy
Po drodze gadaliśmy o sobie i różnych innych żeczach. Gdy byłam u niego naprawił mój rower. Zostałam trochę u niego i zaprzyjaźniliśmy się. Byłam u niego w łazience i widać, że ma bogatych rodziców. Gdy wróciłam do niego to pokazał mi wszystkie jego świadectwa. Widać że jest mini kujonem. Gdy za pół godziny miałam wychodzić powiedział: -Spotkamy się jutro (...)

Dziennik nieletniej (część I)

Dodał/a: Maja 2018-06-19 12:12:33 czytano 6199 razy
Piątek, najlepszy dzień każdego nastolatka. Jest godzina 7:30 i właśnie jak zawsze idę do szkoły. Idąc zauważyłam mojego sąsiada co dziwne nie wiedziałam jak miał na imie, ale zmniejsza, oczywiście powiedziałam im ,,Dzień dobry" on lecz nic nie odpowiedział. Zawrócił się i szedł tą samą drogą co ja. Przyszpieszyłam tempo, bo bałam się, że może mi coś zrobić. Poszłam lasem, bo wiem, że tędy szybciej trafię do szkoły. Lecz on mnie złapał za rękę i przyłożył jakąś maskę przez, którą straciłam przytomność (...)

W kiblu

Dodał/a: Szarloteczka 2018-06-18 18:02:54 czytano 7866 razy
Jestem Ala mam 30 lat i opowiem moją historie z przed dziesięciu lat. Pamiętam ją jakby to było wczoraj. Miałam wtedy długie blond włosy i zielone oczy. Szłam do pracy, miałam na 7 i bałam się że się spóźnię. Wbiegłam do autobusu i usiadłam na samym przodzie. Na następnym przystanku usiadł koło mnie brunet z brązowymi oczami miał ładne bicepsy które było widać przez niebieską bluzkę. Zauważył że mu się przyglądam choć starałam się to robić dyskretnie. Spojrzał się na mnie od stóp  (...)

Jones

Dodał/a: AshleyJJ 2018-06-13 20:23:39 czytano 3744 razy
Nie mogłam się spóźnić ani o minutę. Słyszałam plotki, że prezes firmy był bardzo skrupulatny, jeżeli chodzi o czas. Cenił sobie każdą minutę, a ja byłam cholernie spóźniona i wiedziałam, że na autobus nie mam szans zdążyć. W duchu się przeklinałam i miałam nadzieję, że pomimo wszystko uda mi się dotrzeć na czas. Kiedy wybiegłam z domu zobaczyłam przejeżdżający autobus, mój autobus. Nie miałam wyboru, musiałam biec. To nie lada wyczyn w szpilkach, a do tego z pełną teczką (...)

12»