Nieznajomi

Zbiór opowiadań w kategorii "Nieznajomi"

Przygoda w klubie. Cz. 1

Dodał/a: m kowalski 2020-03-24 20:49:54 czytano 1700 razy
Zeszliśmy na dół przeciskaliśmy się przez tłum. Szedłem za tobą i myślałem tylko o tym żeby zedrzeć ciebie ta biała sukienkę. Klub był dziś nabity po brzegi. Tańczyliśmy w zawarciu patrzyłem ci w oczy twój zapach doprowadzał mnie do szału. Chwyciłaś mnie mocno za pośladki i zaczęłaś całować. DJ chyba czytał mi w myślach. Zmieniła się muzyka trochę szybsza rytmiczna. Objąłem cię w tali przycisnąłem do siebie ruszaliśmy się rytmicznie pieściłem twoje ciało coraz śmielej (...)

Nieznajomy wybawca (cz.8)

Dodał/a: Compelling 2019-10-01 20:10:45 czytano 2514 razy
- Czy ty próbujesz postawić przede mną wyzwanie? Chcesz sprawdzić jak mocno mogę cię pieprzyć i jak szybko mogę stać się znowu twardy, od samego patrzenia na ciebie? Powiedz słowo, a dostaniesz to czego chcesz.- nie odpowiada. Zamiast tego obejmuje mnie i ściska mocniej niż imadło. Nabieram tempa, łapię ją za nogi i przyciskam do materaca, uderzam biodrami w jej biodra. - Tego właśnie chcesz? Kochanie do cholery.... Tak mam cię (...)

Mężatka

Dodał/a: Kiszczak 2019-09-04 01:59:02 czytano 6688 razy
… zobaczyłem Ciebie moją żonę jak ubrana w czarny komplet, który więcej odsłania niż zasłania, wypinasz swój cudny okrągły tyłeczek i szeroko rozszerzasz uda a następnie rozchylasz wilgotne płatki Twej cudnej różowej cipki i pozwalasz aby obcy mężczyzna, nieznany ale zdrowy i napalony samiec powoli przyłożył swój obrzmiały śliniący się żołędź do Twych gorących płatków. Ty wiedząc o tym dniu już dużo wcześniej jesteś ekstremalnie  (...)

Ten Igor

Dodał/a: RemikW 2019-07-09 22:18:43 czytano 8835 razy
Wstałam jak zwykle o 6.00, ponieważ szłam do pracy na godzinę 7.00. Jestem sekretarką w jednej z większych firm w Tarnowie. Nie mieszkam w samym centrum tylko na uboczu Tarnowa w sumie od niedawna. Pracuję, od poniedziałku do piątku, a w weekendy się uczę. Pracuję jako sekretarka, ale chciałabym być psychologiem i to bardzo. Dlatego postanowiłam uczyć się zaocznie. Mam na imię Lena i mam 25 lat. Jestem wysoka, szczupła (...)

Prawdziwa historia, krótkiej znajomości.

Dodał/a: Klara 2019-06-18 12:44:26 czytano 5345 razy
Mam obecnie 24 lata, myślę, że mogę nazwać się atrakcyjną. Długie, kruczo-czarne włosy szczupła figura odstający tyłek i niczego sobie piersi. Często jestem zaczepiana przez facetów, myśle, że przyciąga ich moja nieśmiałość i przyjazne nastawienie. Dwa lata temu wydarzyła się historia, która nie tylko mnie zaskoczyła, co została w mojej pamięci i pozostanie długi czas. (...)

Erotyczny powrót z mamusią

Dodał/a: Karcio963 2019-05-10 23:02:43 czytano 16518 razy
Właśnie wracałem z mamą Autem do domu, tata wrócił wcześniej. Mama ma 36 lata i jest nawet ładna, w sumie to taki milf. Na CPN-ie na Słonecznym w Szczecinie nawalił nam akumulator. Poprośliśmy takiego gościa ( około 25/26 lat, nawet seksowny) czy nam odpali na kable. Po niespełna godzinie sie udało ale gościu powiedzaił: „Radze kupić nowy akumulator, pokaże pani gdzie”. Nagle mama zapytała ile on chce za pomoc, po czym odpowiedział, że  (...)

Porażka w parku

Dodał/a: Kalafiorwziemniakach 2019-04-27 17:34:59 czytano 4629 razy
Pewnego razu po małej imprezie uznałem wraz z moją kobietą ze wybierzemy się na spacer. Poszliśmy do parku, było jakoś po 23h. Ciemno, a my siedzieliśmy na placu zabaw gdzie nie sięgało światło latarni, lekko szumiało nam w głowach od wypitego alkoholu. Po pewnym czasie zacząłemją całować, było miło, dotykałem jej duże piersi. Miała na sobie taką żłótą sukienke która sprawiała ze jej biust wydawał się o wiele większy niż w (...)

Doswiadczenie z niedoswiadczeniem bez happy endu

Dodał/a: Mario 2019-04-24 22:58:55 czytano 1040 razy
Czyli okolo 40 Lat , traktuje mnie ze wie na czym polega bycie razem para w zwiazku na tu i teraz . Ja czuje sie przy tej kobiecie jak bym mial 20 Lat . Ta relacja jest nie latwa jest , wiekszosc powie a co latwe jest . Testowanie jest fajne Wlasnie nie jest przyjemne . Pierwszy pocalunek I czuje sie oddech z dymu papierosow i wez tu przerwij powiedz szczerze nie dobitnie nie Urazic drugiej osoby . Ile mozna wytrzymac calujac sie , nie chodzi o nie myslenie  (...)

Wyprawa na grzybki

Dodał/a: RozpuStnik 2019-03-02 08:14:16 czytano 9676 razy
W zakładowym autobusie którym jechaliśmy, od początku było wesoło. Jedni opowiadali jakieś kawały, inni zaś aby czas się nie dłużył, polewali i pili alkohol. Obok mnie siedziała moja koleżanka, której mąż też nie mógł z nami pojechać. Nie było jej jednak najwyraźniej z tego powodu przykro. Zawsze była rozrywkowa, ale to co zobaczyłam kątem oka, było lekką przesadą (...)

Starszy kolega ze szkoły

Dodał/a: natka 2019-03-01 17:42:58 czytano 5392 razy
Chodzę do pierwszej klasy technikum. Jestem średniego wzrostu, szczupła blondynka. Wyróżniam się większa dojrzałością wśród osób z mojej klasy. Do ostatniej klasy chodzi chlopak, wysoki blondyn. Jest Umięśniony i po prostu mokro mam za każdym razem jak przechodzi obok mnie. W całym jego ciele podniecają mnie najbardziej jego Kości policzkowe sa cudowne. Ale dużo by gadać przejdźmy do sytuacji w której się poznaliśmy. Zostałam zaproszona na (...)