Nieznajomi

Zbiór opowiadań w kategorii "Nieznajomi"

nieznajomy wybawca (cz.6)

Dodał/a: Compelling 2018-12-27 01:42:15 czytano 2966 razy
Jak co dzień położyłam się o 22. W nocy budziłam się parę razy. Gdy obudziłam się po raz kolejny na zegarku była 7:13. Chciałam wstać ale ciało mnie nie słuchało i chwilę potem znowu spałam. Śnił mi się ,,K" w momencie gdy ma powiedzieć mi swoje imię, budzę się i czuję ze ktoś mnie całuje. Odpycham nieproszonego gościa i uciekam do łazienki. W chwili gdy zamykam drzwi łazienki słyszę kroki na korytarzu. Idę na drugą stronę pomieszczenia i staje naprzeciwko drzwi. Intruz szarpie za  (...)

Nieznajomy wybawca (cz.3)

Dodał/a: compelling 2018-11-09 00:12:46 czytano 7072 razy
Zaczęliśmy rozmawiać o pracy gdy kelner przyniósł nam steki. Jedliśmy i rozmawialiśmy na różne tematy. W końcu nasza rozmowa przeszła na bardziej intymny temat. Zaczęłam z nim flirtować. Za bardzo nie wiedziałam jak ale i tak próbowałam. Wyznałam ze nigdy tego nie robiłam ale mi nie uwierzył. Nie z takim ciałem jak to ujął. Gdy skończyliśmy jeść ,,K" zapłacił i ruszyliśmy w stronę auta. Podczas jazdy trącił ręką o moje nogi. Udawałam że nie widzę jak patrzy na mnie jak specjalnie dotyka moich  (...)

Nieznajomy wybawca (cz.2)

Dodał/a: compelling 2018-11-05 00:44:31 czytano 5346 razy
-Dobra zaczynam bać się tego faceta coraz bardziej- powiedziałam sama do siebie. Dochodziła godzina 17 ,czyli miałam mało czasu na przyszykowanie się. Pędem ruszyłam do łazienki aby wziąć szybki prysznic. Wytarłam się do sucha, wysuszyłam włosy, zrobiłam lekki makijaż i poszłam się ubierać. Założyłam czarny koronkowy biustonosz i do tego takie same czarne stringi. Założyłam czarną obcisłą sukienkę przed kolana. Gdy oglądałam się w lustrze podziwiając swoje dzieło rozległo się  (...)

Nieznajomy wybawca (cz.1)

Dodał/a: compelling 2018-11-01 23:26:10 czytano 4727 razy
Szłam przez park do domu. Było coś po 22. Co chwila oglądałam się za siebie ponieważ miałam wrażenie że ktoś za mną idzie. Zdenerwowana przyspieszyłam. Po chwili zatrzymałam się zdjęłam szpilki włożyłam je do torebki i zaczęłam biec. W biegu odkręciłam się do tyłu żeby sprawdzić czy ten ktoś biegnie za mną, ale nikogo nie zauważyłam. W chwili gdy obróciłam głowę uderzyłam o coś twardego. Cofnęłam się do tyłu i zobaczyłam przed sobą mężczyznę (...)

Nowa w szkole

Dodał/a: Aleksandravx 2018-10-12 23:48:16 czytano 9960 razy
Wakacje mijały nieubłagalnie szybko, kiedy się już kończyły przyszedł najgorszy okres w moim życiu- WYPROWADZKA! Nadszedł wrzesień, a z nim szkoła, szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła… Nowy dom, nowe miasto którego kompletnie nie znałam i oni moi rówieśnicy… Strasznie się bałam, że nie zostanę zaakceptowana w szkole, ponieważ byłam dziewczyną typu za duża bluza, jeansy, trampki i do przodu... Jednak nie spodziewałam się, że sytuacja potoczy się tak, jak się potoczyła (...)

Spontaniczny seks czy gwałt cz.4

Dodał/a: Iza 2018-09-21 14:29:36 czytano 9732 razy
Leżałam na łóżku zrezygnowana i załamana... no i co mam tu niby teraz robić sama? Do domu daleko, a samochód wziął Krzysiek. Nie chce mi się tłuc pociągiem w taki upał parę godzin... Chyba pójdę do knajpki na plaży posiedzieć między ludźmi, wypiję jakiegoś drinka, może potańczę, co wieczór gra tam jakiś band na żywo. Odświeżyłam się, pomalowałam paznokcie na dłoniach i stopach na blado perłowy, lekki tusz do rzęs, rozczesałam dokładnie włosy... Obcisła biała sukienka w kolorowe (...)

Spontaniczny seks czy gwałt? cz.3

Dodał/a: Iza 2018-09-19 13:46:27 czytano 10285 razy
Wzięłam prysznic, dokładnie umyłam cipkę, zostawię ją nie ogoloną, nawet już fajnie wygląda ten czarny podłużny trójkąt grubych włosków łonowych, Krzysiek mówi, że już nie kłują podczas bzykania więc niech będzie. Byłam potwornie głodna, wypiłam zimną herbatę, której od wczoraj nie tknął mój mąż i nagle zdałam sobie sprawę, że żeby coś zjeść muszę zejść na dół do bufetu albo w ogóle z ośrodka do knajpki przy plaży (do pokoju jedzenia nie podają, bo to nie Hilton). I tu mnie zamurowało, a jak  (...)

Spontaniczny seks czy gwałt? cz.2

Dodał/a: Iza 2018-09-19 10:22:56 czytano 9432 razy
Obudził mnie szum wody z łazienki, Krzysiek brał prysznic i klął, że nie może znaleźć maszynki do golenia... Czułam się okropnie, bolało mnie wszystko, było mi wstyd przed samą sobą, bo jakby nie było, wczoraj zdradziłam męża... Zaraz, zaraz to, że podglądałam zboczoną parkę to jeszcze nie zdrada... Przecież zostałam wczoraj zgwałcona! Zrobili mi to bez mojej zgody, wzięli siłą, wyruchali jak  (...)

Spontaniczny seks czy gwałt?

Dodał/a: Iza 2018-09-18 12:48:36 czytano 13134 razy
Tak się podjarałam, że zrzuciłam bikini i naga rozkraczyłam się na ławeczce i zaczęłam pieścić palcami swoja cipkę, po paru minutach już głośno jęczałam i obficie moczyłam się gęstym przezroczystym śluzem, zawsze tak mam jak jestem bardzo podniecona, nogi mi drżały, spuszczałam się na posadzkę... ta babka nagle to zobaczyła, skoczyła do mnie, złapała mnie za włosy i pociągnęła do tej kabiny, silna była ruda suka cycata koło 50tki.... teraz ja klęczę na kolanach przed tym facetem, ona trzymała mnie  (...)

Anka Zgwałcona W Wąskiej Uliczce - Wersja Poprawiona

Dodał/a: Mateusz 2018-09-11 09:40:43 czytano 12069 razy
Cześć, nazywam się Anka. Pewnej sobotniej, jesiennej nocy, wracałam jak co tydzień z dyskoteki. Byłam dość mocno wstawiona, zdecydowanie przesadziłam z ilością wypitych drinków. Zazwyczaj piję alkohol rozsądnie, tylko tyle żeby się dobrze bawić i być wciąż w pełni świadomą. Ale że tydzień w pracy był ciężki i pokłóciłam się mocno ze swoim chłopakiem, tym razem postanowiłam się porządnie nawalić. Z dyskoteki do domu miałam około 1,5 km drogi przez miasto, około 500 m od domu (...)

123»