Nieznajomi

Zbiór opowiadań w kategorii "Nieznajomi"

Wyprawa na grzybki

Dodał/a: RozpuStnik 2019-03-02 08:14:16 czytano 4362 razy
W zakładowym autobusie którym jechaliśmy, od początku było wesoło. Jedni opowiadali jakieś kawały, inni zaś aby czas się nie dłużył, polewali i pili alkohol. Obok mnie siedziała moja koleżanka, której mąż też nie mógł z nami pojechać. Nie było jej jednak najwyraźniej z tego powodu przykro. Zawsze była rozrywkowa, ale to co zobaczyłam kątem oka, było lekką przesadą (...)

Starszy kolega ze szkoły

Dodał/a: natka 2019-03-01 17:42:58 czytano 2207 razy
Chodzę do pierwszej klasy technikum. Jestem średniego wzrostu, szczupła blondynka. Wyróżniam się większa dojrzałością wśród osób z mojej klasy. Do ostatniej klasy chodzi chlopak, wysoki blondyn. Jest Umięśniony i po prostu mokro mam za każdym razem jak przechodzi obok mnie. W całym jego ciele podniecają mnie najbardziej jego Kości policzkowe sa cudowne. Ale dużo by gadać przejdźmy do sytuacji w której się poznaliśmy. Zostałam zaproszona na (...)

Pobożna dzieweczka

Dodał/a: RozpuStnik 2019-03-01 14:25:57 czytano 2622 razy
Pojechałam kiedyś pociągiem do mojej babci na wieś. Do pustego przedziału w którym siedziałam, wszedł księżulek. Pan około pięćdziesiątki, lekko łysawy i okrągły jak księżyc w pełni. Niech będzie pochwalony, powiedział i usiadł naprzeciw mnie. Ponieważ droga była daleka, postanowiłam ją sobie jakoś urozmaicić. (...)

Pierwsze spotkanie

Dodał/a: Ola 2019-02-10 13:00:38 czytano 977 razy
Byłam już po kilku nieudanych związkach i postanowiłam poszukać nowego chłopaka. Weszłam więc na znany komunikator gadu gadu i zaczęłam wyszukiwać chłopaków o imieniu Marcin. Aż trafiłam na Marcina z Warszawy w wieku 24 lat. Ja miałam 21. Rozmawialiśmy przez około 3 godziny i umówiliśmy się na spotkanie w parku. Ubrałam się w bluzkę w kwiaty oraz krótką czarną spódniczkę i pojechalam tramwajem na spotkanie. Gdy  (...)

Nieświadoma

Dodał/a: Eroticsex 2019-01-30 20:37:01 czytano 1150 razy
Obudziłam się na dużym stole. Miałam związane nad głową ręce i rozstawione szeroko nogi, które były do czegoś przywiązane. Było mi zimno i bolała mnie głowa. Czułam chłód na całym ciele, szczególnie w miejscach intymnych. Podniosłam głowę na tyle, na ile pozwoliła mi założona na moją szyję smycz, przywiązana do szafki za moją głową. To co ujrzałam wywołało u mnie przerażenie. Miałam na sobie tylko jakaś czarną, erotyczną bieliznę. Moje  (...)

nieznajomy wybawca (cz.7)

Dodał/a: Complling 2019-01-23 13:52:03 czytano 7882 razy
- Przepraszm. Miałem bardzo dużo pracy i zapomniałem zadzwonić, ale gdy już chciałem to albo gosposia albo sekretarka przypominały mi o spotkaniu lub zadaniu do wykonania - mówi. Otwieram usta i chcę coś powiedzieć ale przerywa mi gestem ręki.- Pewnie sobie myślisz ,,nie mógł zadzwonić przez dwa tygodnie bo cały czas ktoś mu przeszkadzał".- kontynuował .- I za pewne nie chcesz  (...)

Spontaniczny seks czy gwałt cz.5

Dodał/a: Iza 2019-01-22 14:20:12 czytano 10725 razy
…..chłodna woda z prysznica trochę mnie orzeźwiła, Gośka zakręciła kranik i weszła do kabiny, objęła mnie wpół i zaczęła całować powoli i namiętnie, jej język tańczył w moich ustach i mieszał smak gorzkiej spermy tego bydlaka, moich wymiotów i jej śliny o smaku czerwonego słodkiego wina wypitego w klubie na plaży… Pieściła moje pośladki i plecy i całowała jakbyśmy były na randce….. ku mojemu zdziwieniu powoli zaczęła (...)

nieznajomy wybawca (cz.6)

Dodał/a: Compelling 2018-12-27 01:42:15 czytano 4124 razy
Jak co dzień położyłam się o 22. W nocy budziłam się parę razy. Gdy obudziłam się po raz kolejny na zegarku była 7:13. Chciałam wstać ale ciało mnie nie słuchało i chwilę potem znowu spałam. Śnił mi się ,,K" w momencie gdy ma powiedzieć mi swoje imię, budzę się i czuję ze ktoś mnie całuje. Odpycham nieproszonego gościa i uciekam do łazienki. W chwili gdy zamykam drzwi łazienki słyszę kroki na korytarzu. Idę na drugą stronę pomieszczenia i staje naprzeciwko drzwi. Intruz szarpie za  (...)

Nieznajomy wybawca (cz.3)

Dodał/a: compelling 2018-11-09 00:12:46 czytano 7829 razy
Zaczęliśmy rozmawiać o pracy gdy kelner przyniósł nam steki. Jedliśmy i rozmawialiśmy na różne tematy. W końcu nasza rozmowa przeszła na bardziej intymny temat. Zaczęłam z nim flirtować. Za bardzo nie wiedziałam jak ale i tak próbowałam. Wyznałam ze nigdy tego nie robiłam ale mi nie uwierzył. Nie z takim ciałem jak to ujął. Gdy skończyliśmy jeść ,,K" zapłacił i ruszyliśmy w stronę auta. Podczas jazdy trącił ręką o moje nogi. Udawałam że nie widzę jak patrzy na mnie jak specjalnie dotyka moich  (...)

Nieznajomy wybawca (cz.2)

Dodał/a: compelling 2018-11-05 00:44:31 czytano 5977 razy
-Dobra zaczynam bać się tego faceta coraz bardziej- powiedziałam sama do siebie. Dochodziła godzina 17 ,czyli miałam mało czasu na przyszykowanie się. Pędem ruszyłam do łazienki aby wziąć szybki prysznic. Wytarłam się do sucha, wysuszyłam włosy, zrobiłam lekki makijaż i poszłam się ubierać. Założyłam czarny koronkowy biustonosz i do tego takie same czarne stringi. Założyłam czarną obcisłą sukienkę przed kolana. Gdy oglądałam się w lustrze podziwiając swoje dzieło rozległo się  (...)