Dojrzałe Kobiety

Zbiór opowiadań w kategorii "Dojrzałe Kobiety"

Spotkanie integracyjne

Dodał/a: Pala 2020-03-18 23:31:12 czytano 55 razy
Pracowałem w nowej firmie już od prawie 5 miesięcy, ale za wyjątkiem pracowników mojego działu, nie znałem bliżej innych osób - w końcu nie była to mała firma, zatrudnionych było kilkaset osób. Dlatego też ucieszyłem się gdy usłyszałem iż przygotowywane jest spotkanie integracyjne na działce rekreacyjnej jednego z pracowników. Działka ta co prawda oddalona była o kilkanaście kilometrów, ale zapewniano dojazd autobusem firmowym. Pogoda zapowiadała się piękna, działka była (...)

Ciotka z problemami.

Dodał/a: Paweł 2020-02-12 05:44:10 czytano 8516 razy
Mateusz siedział przed komputerem i latał po stronach dla dorosłych w spodniach jego penich stał na baczność. Kiedy usłyszał dzwięk na który czekał do mieszkania ktoś wszedł, wstał i wyjrzał z pokoju ucieszył się pod nosem ale trochę też przejął. To była jego ciotka na którą czekał wszedl do kuchni gdzie była ta przywitała się znim (...)

Noc na sofie

Dodał/a: gotrek 2019-11-25 15:38:25 czytano 5521 razy
Nie mogłem zasnąć. Złożyło się na to parę rzeczy, a koszmarnie niewygodna sofa, na której leżałem, była tylko jedną i do tego mniej istotną przyczyną. Po drugie było gorąco. Koc, który dała mi Monika był oślizgły - pod nim gorąco, bez niego jednak zbyt chłodno. Po trzecie wolałbym mimo wszystko spać u siebie w domu (chociaż akurat w ten weekend był pusty, bo żona z dziećmi pojechała do dziadków), ale tak ułożył się wieczór, że zostałem u  (...)

Wesele z teściową

Dodał/a: Oszka97 2019-11-09 23:33:58 czytano 4630 razy
Pod koniec maja wybraliśmy się na ślub do dalekiej rodziny mojej partnerki. Wesele odbywało się w górach w południowej części Polski, dlatego pojechaliśmy wspólnie z teściami. Słoneczny i upalny weekend stwarzał doskonałe warunki, aby Panie założyły krótkie i przewiewne sukienki. Było na co popatrzeć – dekolty, szpilki i zgrabne nogi, na których zatrzymywał się niemal każdy męski wzrok. Po nabożeństwie kościelnym odbyło się huczne  (...)

Teściowa po kilku kieliszkach wina

Dodał/a: kubasny 2019-02-25 11:53:23 czytano 21223 razy
Jestem Paweł. Pracuję jako inżynier, mam cudowną narzeczoną, z którą jestem już 7 lat i niebawem planujemy się pobrać. Przez jakiś czas, w związku z obowiązkami zawodowymi, mieszkałem z nią i moimi przyszłymi teściami. To świetni ludzie. Teść, choć dość twardy ma charakter, bardzo mnie polubił. Teściowa również, mamy świetne relacje. W ich domu są dwa telewizory. Jeden okupuje ojciec mojej ukochanej, drugi najczęściej my, choć zdarza się (...)

Gosposia Proboszcza część I

Dodał/a: Jaras 2019-02-13 11:09:15 czytano 10763 razy
Idąc powoli ulicą zastanawiałam się nad sobą. Co ja wyprawiam, zdradziłam męża już dwa razy. I jakiś tego nie żałuje. Wprost przeciwnie jestem gotowa na więcej. W domu męża i dzieci jeszcze nie było, postanowiłam wziąć prysznic. I wtedy o zgrozo, majtki !!! Zostały w pralni. Boże żeby tylko nikt ich tam nie znalazł. Po chwili zjawił się mąż i dzieci. Wieczór minął szybko, dzieci już spały a ja ubrana w sexy koszulkę staram się zachęcić męża (...)

Moja

Dodał/a: Mati 2018-12-26 01:57:22 czytano 22834 razy
Pierwszy tydzień razem sam są sam w domu był spoko, rozmawialiśmy, zartowalismy itp. Na drugi tydzień zauważyłem że Tesciowa ubiera się coraz bardziej wyzywajaca, duży dekolcik, leginsy i dobrze widoczna koronkowa bielizna. Nie raz chyba specjalnie wyginala się przede mną w kuchni czy też pokoju... chodziło jej o to żebym widział jej dobrze obcisnoeta i nabrzmiala cipke, jaralo mnie to, chciałem ja mieć, dupczyć jej dupkę.. wiedziałem że ona też tego chce. Wyrwałem się z domu pod  (...)

Urodzinowa niespodzianka

Dodał/a: Intkiller 2018-12-19 23:44:15 czytano 11865 razy
Skończyła zdanie, a Marcus wepchnął się mocno i brutalnie w jej odbyt, po same jądra. Wydarła się i ścisnęła mocniej pościel w dłoniach. Łza zakręciła się w jej oczach. Ból jednak szybko ustąpił dzikiej przyjemności. Kinga widząc to, zakryła usta i wstrzymała oddech. Wystraszyła się, że zrobi jej krzywdę. Ale coraz to bardziej przeciągłe i podobne do poprzednich jęki rozwiały te wątpliwości. Marcus bez litości wbijał się w ciasny tyłek Agnieszki, który z każdym ruchem bardziej przyzwyczajał się do jego  (...)

Matka Chrzestna 2

Dodał/a: youngdolphin 2018-10-03 04:50:51 czytano 19116 razy
Przerwała mi kładąc drugą rękę na moje usta, i dalej pieściła moje kroczę dysząc przy tym ciężko w moją twarz. Nie próbowałem już nic mówić, prawą rękę położyłem na jej plecy, a lewą zacząłem ugniatać jej piersi, po chwili widząc dość szeroko otwartą buzię chrzestnej i ten jej hipnotyzujący wzrok, włożyłem jej głęboko do gardła swój język i znowu czułem jej nieziemskie usta. Patrycja była już chyba bardzo podniecona gdyż jej ręka w moich majtkach znacznie przyspieszyła, a ona sama położyła się  (...)

TERESA 1

Dodał/a: picia 2018-09-02 10:22:35 czytano 21812 razy
Chciałbym wam opowiedzieć swoje przygody z pewną kobietą, które przeważnie są prawdziwe ale w kilku sytuacjach postanowiłem je trochę ubarwić. Ale zanim do tego przejdę to kilka słów o sobie. Kiedy miałem 6 lat to ojciec porzucił matkę dla młodej laski co mu weszło w krew bo potem jeszcze 5 razy zmieniał kobiety mając po drodze romanse. Ciotki jak i też koleżanki matki mówiły,że mam coś z niego i jestem taki słodki łobuziak. Nie powiem już jako nastolatek miewałem powodzenie nie tylko (...)

123»