Dojrzałe Kobiety

Zbiór opowiadań w kategorii "Dojrzałe Kobiety"

Teściowa po kilku kieliszkach wina

Dodał/a: kubasny 2019-02-25 11:53:23 czytano 16836 razy
Jestem Paweł. Pracuję jako inżynier, mam cudowną narzeczoną, z którą jestem już 7 lat i niebawem planujemy się pobrać. Przez jakiś czas, w związku z obowiązkami zawodowymi, mieszkałem z nią i moimi przyszłymi teściami. To świetni ludzie. Teść, choć dość twardy ma charakter, bardzo mnie polubił. Teściowa również, mamy świetne relacje. W ich domu są dwa telewizory. Jeden okupuje ojciec mojej ukochanej, drugi najczęściej my, choć zdarza się (...)

Gosposia Proboszcza część I

Dodał/a: Jaras 2019-02-13 11:09:15 czytano 8890 razy
Idąc powoli ulicą zastanawiałam się nad sobą. Co ja wyprawiam, zdradziłam męża już dwa razy. I jakiś tego nie żałuje. Wprost przeciwnie jestem gotowa na więcej. W domu męża i dzieci jeszcze nie było, postanowiłam wziąć prysznic. I wtedy o zgrozo, majtki !!! Zostały w pralni. Boże żeby tylko nikt ich tam nie znalazł. Po chwili zjawił się mąż i dzieci. Wieczór minął szybko, dzieci już spały a ja ubrana w sexy koszulkę staram się zachęcić męża (...)

Moja

Dodał/a: Mati 2018-12-26 01:57:22 czytano 20413 razy
Pierwszy tydzień razem sam są sam w domu był spoko, rozmawialiśmy, zartowalismy itp. Na drugi tydzień zauważyłem że Tesciowa ubiera się coraz bardziej wyzywajaca, duży dekolcik, leginsy i dobrze widoczna koronkowa bielizna. Nie raz chyba specjalnie wyginala się przede mną w kuchni czy też pokoju... chodziło jej o to żebym widział jej dobrze obcisnoeta i nabrzmiala cipke, jaralo mnie to, chciałem ja mieć, dupczyć jej dupkę.. wiedziałem że ona też tego chce. Wyrwałem się z domu pod  (...)

Urodzinowa niespodzianka

Dodał/a: Intkiller 2018-12-19 23:44:15 czytano 10642 razy
Skończyła zdanie, a Marcus wepchnął się mocno i brutalnie w jej odbyt, po same jądra. Wydarła się i ścisnęła mocniej pościel w dłoniach. Łza zakręciła się w jej oczach. Ból jednak szybko ustąpił dzikiej przyjemności. Kinga widząc to, zakryła usta i wstrzymała oddech. Wystraszyła się, że zrobi jej krzywdę. Ale coraz to bardziej przeciągłe i podobne do poprzednich jęki rozwiały te wątpliwości. Marcus bez litości wbijał się w ciasny tyłek Agnieszki, który z każdym ruchem bardziej przyzwyczajał się do jego  (...)

Matka Chrzestna 2

Dodał/a: youngdolphin 2018-10-03 04:50:51 czytano 17417 razy
Przerwała mi kładąc drugą rękę na moje usta, i dalej pieściła moje kroczę dysząc przy tym ciężko w moją twarz. Nie próbowałem już nic mówić, prawą rękę położyłem na jej plecy, a lewą zacząłem ugniatać jej piersi, po chwili widząc dość szeroko otwartą buzię chrzestnej i ten jej hipnotyzujący wzrok, włożyłem jej głęboko do gardła swój język i znowu czułem jej nieziemskie usta. Patrycja była już chyba bardzo podniecona gdyż jej ręka w moich majtkach znacznie przyspieszyła, a ona sama położyła się  (...)

TERESA 1

Dodał/a: picia 2018-09-02 10:22:35 czytano 20002 razy
Chciałbym wam opowiedzieć swoje przygody z pewną kobietą, które przeważnie są prawdziwe ale w kilku sytuacjach postanowiłem je trochę ubarwić. Ale zanim do tego przejdę to kilka słów o sobie. Kiedy miałem 6 lat to ojciec porzucił matkę dla młodej laski co mu weszło w krew bo potem jeszcze 5 razy zmieniał kobiety mając po drodze romanse. Ciotki jak i też koleżanki matki mówiły,że mam coś z niego i jestem taki słodki łobuziak. Nie powiem już jako nastolatek miewałem powodzenie nie tylko (...)

Seks na piątkę

Dodał/a: navaho 2018-07-16 11:48:31 czytano 29093 razy
Opowiem historię sprzed wielu, wielu lat miałem 19 lat i byłem uczniem 4 klasy technikum w R. To była mała miejscowość ale dobra szkoła, od czterech lat mieszkałem w internacie. Byłem raczej zdolnym uczniem ale wolałem rozrywki niż pilną naukę. W internacie panowła zasada, kto ma średnią 4,0 to ma wolne popołudnia a uczy cię kiedy chce. Wtym roku szkolnym do średniej brakowało mi jednej piątki ale nie chciało mi się zakuwać i poprawiiać ocen więc szukałem sposobu na wygodniejsze  (...)

Wieczór panieński

Dodał/a: navaho 2018-07-15 19:30:10 czytano 14035 razy
Zadzwonił telefon, wyświetlił się numer Elwiry. Z Elwirą znaliśmy się od podstawówki, chociaż była 3 lata starsza ode mnie. Elwira była bisneswomen i miała niewielką firmę.... handel cos tam ale tak naprawdę działała w seksbiznesie, po prostu była była tancerką erotyczną oraz organizowała przedtawienia erotyczne na wieczory pańieńskie i tym podobne. (...)

Matylda

Dodał/a: navaho 2018-07-14 20:18:42 czytano 13002 razy
Po wszystkim obruciłam się i oparłam plecami o ścianę kabiny, Marek otworzył drzwi i chciał wyjść - dokąd? zapytałam - muszę bo teraz Mnie się chce siurać- powiedział. - zostań, możesz to zrobić na Mnie - powiedziąłam i uklękłam przed Nim. Po jego minie widziałam, że pomysł przypadł Mu do gustu, obciągnał napletek odsłaniając główkę penisa. Z dziurki trysnął strumień bladożłótego moczu na moje cycki opryskując przy okazji moją twarz, czułam jak struga ciepłych siusiek płynie pomiedzy moimi  (...)

Niesamowite milfy 3

Dodał/a: On 2018-05-20 20:34:12 czytano 26130 razy
Minęło kilka tygodni od pamiętnych urodzin mojej matki. Ciągle nie mogłem uwierzyć, że dostałem szansę zaliczyć trzy dojrzałe, sexowne kobiety. Przypominając sobie anal z ciotką czy posuwanie mamy na biurku myślałem, że to tylko był sen. Mama nie dawała po sobie nic poznać, codziennie zachowywała się jakby tamte zdarzenia nie miały miejsca, a ja stawałem się coraz bardziej sfrustrowany i napalony. Podchody spełzały na niczym, a moja rodzicielka udawała, że nic nie pamięta, nie pamięta (...)

123»