Anal

Zbiór opowiadań w kategorii "Anal"

Znajoma Edyta z fb

Dodał/a: Mariuja 2018-08-12 17:35:27 czytano 9061 razy
Witam jestem Mariusz i opowiem wam przygodę. Mam już swoje lata i niezłą pracę ale jedyny minus tego że podróżuję po całej Polsce. Zapraszam sporo ludzi na Facebook było i tym razem, wysłałem zaproszenie do dziewczyny o imieniu Edyta o dziwo zaproszenie przyjęła. Ale przez jakiś czas się do siebie nie odzywaliśmy aż pewnego razu pierwsza (...)

Współczesny niewolnik Rozdział 1

Dodał/a: Kobieta z Pazurem 2018-06-14 15:14:53 czytano 5832 razy
Budzik godzina 7:30. Adam jeszcze zaspany idzie pod prysznic. Piętnaście minut później jest już obudzony i gotowy na kolejny zmarnowany dzień w szkole. Jak co dzień chwycił swój plecak telefon i podążył do kuchni żeby zjeść śniadanie. Idą co kuchni zauważył że jego ojciec siedzi przy kuchennym stole, trzeźwy. Ogolony, ładnie ubrany popija poranną herbatę, obok siedzi mama Adama zapłakana. Widok mamy nie był dla Adama nowością w domu, ale widok taty już tak (...)

Zwiadowcy 2

Dodał/a: Zwiadowcowy 2018-03-31 20:11:39 czytano 6139 razy
Will popatrzył na nią ze zdumieniem i poczuł bolesne ukłucie w sercu. Od dawna marzył, by razem przeżyli swój pierwszy raz, żeby mieli potomstwo. Wezbrała w nim furia. Zerwał się i z impetem wepchnął penisa do ust Alyss. Wbijał go raz za razem, a zaskoczona dziewczyna nie mogła nic zrobić i dławiła się wielkim drągiem. Willa sapał z przyjemności – słodkie usteczka kurierki cudownie oplatały jego oręż. W końcu wbił się głęboko i z westchnięciem doszedł. Strzelał ładunkami spermy wprost do (...)

Nocny analek

Dodał/a: all 2017-11-18 15:20:49 czytano 26516 razy
Obudziła się, gdy poczuła twardego penisa wciskającego się w jej odbyt. Marek leżał za nią, i najwidoczniej w środku nocy naszła go ochota na seks. nie ruszyła się, nie protestowała. była zbyt śpiąca, i zbyt ciekawa co będzie dalej. Powoli wciskał się w nią. Nie była nawet wilgotna, wiec nie sprawiało jej to przyjemności, było wręcz niemiłe. - Poczekaj - powiedziała sennym głosem - poczekaj chwilkę. Obróciła się do niego i podpełzła w kierunku końca łóżka, tak aby jej głowa znalazła się na wysokości jego  (...)