deflor

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "deflor"

Kuzyn i kuzynka VII Dewastacja

Dodał/a: totemmilosci 2019-07-08 15:53:10 czytano 9477 razy
Złapała za moje pośladki i zaczęła je dociskać, główka weszła a dalej ani rusz, uniosła lekko biodra do góry wsunęła poduszkę,wsadziła palce do mojej buzi, naślinilem palce, ona skierowała je do swojego tyłka krążyła w okol penisa, ogromnie byłem podniecony, napalilem na dłoń i roztarłem po penisie. Czułam ogromny rozrywający ból, ale chciałam mieć go w sobie, wyczułam że się cofa a po chwili wszedł trochę głębiej to wystarczyło i poczułam jak  (...)

Kuzyn i kuzynka IV spotkanie (kontynuacja)

Dodał/a: totemmilosci 2019-06-28 14:36:10 czytano 3887 razy
Wspaniale się spało, Zuza wyrecytowała że śpiewem. Ciotka patrzyła raz na mnie raz na córkę, zmieniliśmy temat, kuzynka powiedziała że w sobotę idzie na 18 koleżanki, a ja idę z nią, postawiła w takiej sytuacji ciotkę że ta nie mogła odmówić. Spakowałem się i wróciłem do domu. Wparowałem do swojego pokoju, a tam w jednym łóżku Ania i Justyna nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że na wpół odkryta siostra była bez stanika, bez  (...)

Kuzyn i kuzynka I spotkanie

Dodał/a: totemmilosci 2019-06-28 14:23:04 czytano 8097 razy
To miało być kolejne zwykle, nudne wesele Zuza nadal nie znalazła chłopaka więc musiała pójść sama, umówiła się z kuzynka że przyjedzie i pomoże z fryzurą oraz wyborem sukienki Justyna już czekała razem z siostrą przywitały się z kuzynka wypiły herbatę i zabrały się za przygotowania najpierw fryzura, potem sukienka, Zuza zazdrościła Justynie ilości jaka zgromadziła, a mimo tego nie mogła ona nic wybrać, wybór padł na różowa krótką  (...)