Ciotka z problemami.

Mateusz siedział przed komputerem i latał po stronach dla dorosłych w spodniach jego penich stał na baczność. Kiedy usłyszał dzwięk na który czekał do mieszkania ktoś wszedł, wstał i wyjrzał z pokoju ucieszył się pod nosem ale trochę też przejął.
To była jego ciotka na którą czekał wszedl do kuchni gdzie była ta przywitała się znim.
- Hej Mati co tam? - stała do niego tyłem trzydziesto trzy letnia blondynka z piękną twarzą i genialnym tyłkiem erekcja w jego spodniach chociaż załamywała się o jensy nadal nie opadła.
- Ciociu lubisz się z tatą? - odwróciła się do niego poczył usiadła.
- A skąd takie pytanie, wiesz pewnie że nie bardzo za sobą przepadamy ale wszystko na razie jest z między nami ok.
Uśmiechnął się patrząc jej teraz prosto w zamglone szare oczy co jakiś czas spoglądając na jej nogi miała na sobie granatową sukienkę w czerwono-białe kwiatki a na nogach czarne grube rajstopy butów pozbyła się w przedpokoju.
- Wiesz nie wiem jak to się nazywa ale ciągnięcie druta w samochodzie na Cichej to chyba nie raczej nie jest nieprzepadanie za sobą.
Od razu wstała i zaczerwieniła się była od niego niżna od głową.
- Co ty wygadujesz za głupoty gówniarzu! - Mateusz uśmiechnął się.
- Wiedziałem wszystko widziałem ciągnięcie na Cichej jak ciebie przypierał w salonie do ściany w niedziele rano myśleliście że śpię ale pamiętam że miałaś na sobie wtedy białą koszule trzymałaś ją a on ciebie ładował od tyłu tylko gadałaś Grzesiek nie zlej się w dziurke wszystko słyszałem jak mu wali...
Przerwała mu machając rękami i krzycząc - Dobra cicho! Czego chcesz!
Chłopak nie odezwał się tylko uśmiechał się do zażenowanej ciotki.
- Kasy nie mam wież dobrze dlatego dają dupy twojemu ojcu, on mnie nie chciał tutaj widzieć po paru dniach powiedział mi albo zrobie tak jak chce albo mam się wynosić.
Usiadła na krześle wydała się zakłopotana.
- A jak chciał? - zapytal Mateusz.
- Po co pytasz?
- Chce wiedzieć - nic nie mówiła przez dłuższy cza tylko patrzyła w podłogę, Mateusz wyciągniał z kieszen na który wzróciła uwagę - Dzwonię do mamy.
- Po co?
- Wszystko o was jej powiem to straszne co robicie.
Wstała i podeszła do niego rękami asekurując jego telefon.
- Nie rób tego Mati przecież wiesz że ja dla ciebie wszystko ale na prawdę nie miałam wyboru to on mnie zmusil ja chciałam po prostu tutaj mieszkać z wami wiesz że nie mam dachu nad głową.
- To teraz ja ciebie pozmuszam - uśmiech nie schodził z jego twarzy a ona w końcu zrozumiała o co mu chodzi.
- Jesteś tak samo obrzydliwy jak twój ojciec zero szacunku dla kobiet i zero pomocy jakiejkolwiek.
Mateusz przerwał jej machając telefonem przed twarzą.
- Mam tutaj nagrane jak mu ciągniesz w samochodzie i pewnie pąknałaś mam racje?
Nic już nie mówiła założyła ręce i patrzyła się przez okno w kuchni.
- Dobra to jak? Byle szybko mam już was dość.
- W końcu rozmawiamy sensownie, tutaj nie chce chodź do mojego pokoju tam to zrobimy.
Kobieta poszła za chłopakiem do jego pokoju całego zawalonego ciuchami na jednej ścianie było gołe lustro oparte o ścanie przez nie widziała że pod łóżkiem ma chałdy brudnej bielizny.
Stanęła na środku pokoju on zasłonił rolety w pokoju zrobiło się pomarańczowo, zamknąl drzwi, zdjął podkoszulkę i rzucił ją.
- Potem twoja matka to strząta.
- Jest w końcu kobietą - nieukrywała że te słowa strasznie ją zdenerwowały.
- Jesteś obrzydliwy pamiętam jak byłeś dzieciaczkiem bawiłam się z tobą parę zary chyba nawet cie przebierałam.
Złapał ją za dłonie i przyciągnął do siebie - Nie pierdol.
Wyrwała swoje ręce i zrobiła krok do tyłu.
- Nie wiem co sobie wyobrażasz ale zrobie ci tylko ręką i tyle mam was dość jesteście tacy sami tak samo perfidni!
Wyciągnął telefon wykręcił numer matki i połączył się z nią cały czas jego ciotka stała jak wryta zaczął jeździc ręką po jej ciele zjechal ramiączkiem w dół.
- Dobra mamo a jak się układa ciotce i tacie?
- Jak co się układa? A co się ma układać wiesz ciężcy są obydwoje
Na chwile wyciszył matkę.
- I jak zrobisz to co chce? - pomachała głową.
- Dobra mamuś muszę kończyć pa - rozłączył się ona dalej nic nie mówiła zbladła zsunął jej ramiączko jeszcze bardziej widział górną część piersi parł dalej aż odsłonił jej sutka zrobił tak samo z dziugiej strony jej stanik zjechał razem z górą sukienki po czym jak sprawnie go odpiąl.
Odsłonił jej piersi blade lekko obwiśnięte piersi machnał mimowolnie swoim chujem parę razy i wpatrywal się w nie, po chwili podziwiania scunął sukienkę do samych kostek poszło mu łatwo bo była na gumce.
Stała przed nim już tylko w rajstopach i majtach.
- Teraz mi obciągniesz dobra? - zdenerwowana ciotka zaciskając warki machnęła głową.
Mateusz rozpiął rozporem i wyciągnął z trudem z niego sterczącego chuja.
- No dawaj - mruknał niesamowicie podniecony, ciotka klękneła przed nim a ten rozpiął spodnie i zsunął je do kolan.
Złapała go w rękę i przejechała parę razy skórą chłopak wydał z siebie dzwięk rozkoszy
spojrzała na niego i zaczerwieniony żołądź sprawił że poczuła się podniecona lubiała robić lody ale teraz to było inaczej.
Zbliżyła się do niego wargami chłopak ponownie wydał z siebie ten dzwięk otworzyła delikatnie usta i wsadziła sobie w usta do połozy czubek poczuł delikatnie jej żeby na nim.
Przejechała jeszcze parę razy ręką po nim poprawiła swoją pozycje do siedzenia i zbliżyła się do niego powonie spojrzała przed siebie na obwite włosy łonowe chłopaka widocznie się nie golił wsadziła do ust najpierw tyle samo co przed chwilą ale następnym razem machneła głową po więcej najpierw wyjechała trochę za żołądź a potem już rytmicznie machała swoją głową biorąc do ust połowe jego fiuta chłopak zaczał jęczeć z rozkoszy a w jej ustach ślina zaczęła się tłamsić dając charektyrystyczny dzwiek robienia loda.
Patrzał na nią z góry na jej włosy opadające na jej plecy na skaczące piersi i na tyłek na który miał już ochotę ale nie chciał jej przerywać.
- Weź jaja jeszcze - wyjęczał a ona od razu to zrobiła jedną ręką jeździła po jego chuju a ustami pieściła jego jaja po chwili znowu wsadziła sobie jego chuja do usta ale tym razem głębiej prawie do samego końca złapał ją za głowę i razem z nią machal po chwili jednak złapał jej głową i docisnął ją poczuł delikatny dotyk zębów na swoim fiucie ale po chwili trzymania pozwolił jej wyciągnąć, ślina słynęła jej po brodzie wytarła ją w sukienkę.
- Wstawaj! - spojrzała na niego w górę i z opóźnieniem zrobiła to co chciał.
Stanęła przed nim trochę zdziwiona że dał radę i nie sztrzelił jej w usta.
Z zaczerwienionymi oczami czekała na koleny jego ruch patrzył na nią spokojnie i jeździł po swoim chuju reką.
- Rozbierz rajty - sciągnęła rajstopy kiedy była na samych majtkach chciała je też zdjąć ale on perfidnie obrócił ją jedną ręką zeby spojrzeć na jej tyłem w koronkowych białych majteczkach.
- Chodź do mnie - przyciągnął ją do siebie łąpiąc za szyje poczuła na tyłko a sterczącego chuja jeszcze mokrego od jej śliny, czuła się podniecona inaczej tak jak nigdy wcześniej nie chciała tego ale jednak chciala sama nie wiedziała więce przestała protestować i oddała mu całkowicie pole.
- Czujesz go? - poczuła jak wsuwa się pomiędzy jej pośladki, jak przesuwa się po wargach sromowych kiedy wycofywał zmienił tor i poczuła jak przyjemnie ociera się o jej dziurkę.
Sciągnął jej sam majtki do kostek, sciągnął sobie do końca spodnie i majtki rzucil je w kont pokoju jak poprzednio. Stała już do niego przodem złapał ją za piers i mocno scisnął chciał spojrzeć jej prosto w oczy ale uciekała wzrokiem, jednym mocnym ruchem rzucil ją na łózko potem stanął nad nią i patrzal na jej nagie ciało jej włosy roztrzepane, które odsłaniała z twarzy poprawiła się na łózku a on uśmiechnął się pod nosem.
- Zaleje ciebie - postawił kolano pomiędzy jej nogi, rozszerzając je od razu zaraz dostwaił drugie i oparł się nad nią rękami znowu próbował złapać jej spojrzenie kiedy w końcu mu się udało pozwoliła zatrzymać je na dłuże. Kiedy patrzal jej prosto w oczy wsunął najpierw delikatnie fiuta w jej dziurkę zagnieździl się niej, poczuła dużą przyjemność i jej oczy odłynęły zrobił tak parę razy wzmocnił jego pozycje w środku ręką i powili ale za razem wszedł w nią cały, całe jej ciało na to zareagowała podniosłą się w górę a kiedy wychodził opadała miała zamknięte oczy, kiedy przyspieszał jej ciało rozpływało się z roskoszy złapała go za ręce które trzymał nad nią posuwal ją już rytmicznie łózko zaczęło skrzypieć poczuła się jak wtedy kiedy robiła to jeden z pierwszych razy, zbliżyl się do jej ust bez oporu pozwoliła mu wsunać jego język w jej usta.
Połozył głowę z boku jej głowy przywarł do niej ręce położyl na pośladkach i zaczął mocniej i mocniej ją posuwać, łózko całe skrzeczało ale ona przestała to słyszeć czuła tylko jego penisa który penetrowal jej wyjątkowo mokrą cipkę.
Po chwili obrócił ją na brzuch i położył się na nią pomógł sobie ręką przy wkładaniu potem złapał ją za włosy i odciągnął jej głowę do tyłu, czuła że jest jego i nie chciała żeby przerywał zaczęła jęczeć, wyć i prosić cicho o więcej chłopak utrzymywał jedno wysokie tempo przez dłuższy czas a ona poczuła nacisk na podbrzuszu nigdy nie doszła w ten sposób zawsze do tego potrzebowała zabawek a teraz na to się zapowiadało.
Uczucie jednak po chwili minęło a chłopak zaczął uderzać mocniej i mocniej aż w końcu przycisnął ostatecznie doszedł wsunął się do końca jej głową ręką przycisnął do materaca i zatrząs się delikatnie.
Po chwili zszedł z niej ona została w takiej pozycji ale podniosła głowę Mateusz podstawił jej swojego chuja pod usta przez chwile nie wiedziała co zrobić ale otworzyła je poczuła smak jego spermy chłopak trzymał jej głową i rytmicznie wkładał i wyjmowąl jej go z ust podniosła nogi do góry jego penis rytmicznie drgnąl trzy razy i na języku poczuła ten sam smak jednak w większej dawce potem wyciągnął jej go z usta i popatrzal na nią połóżyła głową na materac a on stał i obserwował jej ciało przez chwile potem wyszedł.
Dodał/a: Paweł w dniu 12-02-2020 - czytano 8508 razy.
Słowa kluczowe: ciotka rajstopy dojrzałe napaleniec zmuszanie


Komentarze (0)


Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Ciotka z problemami."

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)